World of Tanks

World of Tanks je týmová masivně multiplayerová online akční hra věnovaná obrněné bojové technice. Pusťte se do epických tankových bitev Druhé světové války spolu s hráči z celého světa! Vaše možná výzbroj zahrnuje více než 160 obrněných vozidel z USA, Německa, Francie, Velké Británie, Číny a Sovětského Svazu, detailně zpracovaných podle historických předloh.

Bohatý systém autentických vylepšení a vývoje Vám umožní postupně získat a ovládat kterékoli z vozidel a zbraní ve hře. Ať už chcete nepřítele předehnat a obelstít pomocí obratných lehkých tanků, prorazit nepřátelské linie se středními tanky, zcela zdecimovat cíl pomocí těžkých tanků nebo ostřelovat z dálky pomocí dalekonosných houfnic, každý typ jednotky má své výhody a stává se mnohem efektivnějším pod vedením zkušeného velitele.

Být jen dobrým Velitelem Vám k vítězství stačit nebude! Ve World of Tanks záleží na týmové spolupráci. Vítězství je třeba dosáhnout spojením Vašich sil a sil ostatních členů týmu, kdy každý musí sehrát svou roli na bojišti. Postupujte dle vlastní taktiky při budování své sbírky pancéřových vozidel a předveďte nadřazenost Vašeho tanku!

Hra ke stažení a instalaci ZDE

Simulátor:

Realistické modely a propracované vlastnosti mnoha různých typů vozidel a tanků Vás přenesou do role Velitele uprostřed brutálního útoku ocelových monster.

RPG:

Váš obrněný stroj není jen plechovka na pásech - je to živoucí a vyvíjející se mechanismus, se kterým musíte umět zacházet. Skrze výzkum dostupných vylepšení a úprav je nutné maximalizovat jeho výkon na bojišti.

Akce: 

Zůčastněte se společného vyhledávání  a zneškodnění nepřátelských sil. Ale nezalekněte se ani vyrovnaného duelu, kde Vaše rychlost a reakce jsou stejně důležité jako v jiné střílečce.

Strategie:
 
Mezi přeživšími tankisty platí jen jedno pravidlo - spolupracujte s týmem! Rozdělte si role, postupujte podle plánu a poražte své nepřátele na počest svého týmu!