Základní medaile a ocenění

Achievementy jsou udělovány hráčum za vyjímečné výkony v bitvách. Achievementy dostáváte jako Medajle, Tituly a Odznaky a jsou připojeny k celkovému profilu hráče v systému i jako individuální záznam tanků, které daný hřáč řídil, i záznamu o posádce (kromě Odznaku profese).

Své Achievementy můžete zobrazit, když vyberete záložku Statistiky v garáži. Defaultně jsou vaše „Celkové výsledky“ vidět společně se souhrnem všech Achievementů, které jste měli možnost zatím získat. Tím, že vyberete pouze jednotlivé tanky, se ukáží Achievementy získané těmito tanky. Navíc v záložkách Hangar a kasárny můžete kliknout pravým tlačítkem na člena posádky a vybrat jeho „Osobní život“. Tam uvidíte všechny ocenění, které daný člen zatím dostal.

 

 

Medaile z bitvy jednotlivce

 

Válečník (Top Gun)

Uděluje se za zničení více nepřátel než kolik zničil kterýkoli spoluhráč z týmu (minimálně 6). Toto ocenění je uděleno bez ohledu na to, zda hráč bitvu přežije nebo ne. Pokud mají dva nebo více hráčů stejné skóre pak je ocenění uděleno tomu který získal nejvíce zkušeností v bitvě, včetně zkušeností získaných s premium účtem. Pokud je stejné i množství získaných zkušeností, ocenění není uděleno vůbec.

 

Útočník (Invader)

Uděluje se za získání co největšího počtu bodů při dobývání nepřátelské základny ( ale ne méně než 80% ). Toto ocenění je uděleno bez ohledu na to, zda hráč bitvu přežije nebo ne.

 

Odstřelovač (Sniper)

Uděluje se za více než 10 zásahů v bitvě (s celkovou přesností nejméně 80%) včetně střel, které neprorazí. Pokud mejí dva nebo více hráčů stejnou přesnost, ocenění je uděleno hráči s více zásahy. Pokud hráči získali i stejné množství získaných zkušeností, ocenění není uděleno vůbec.

 

Obránce (Defender)

Uděluje se za redukování množství nepřátelských bodů při dobývání vlastní základny (minimálně o 70% nebovíce). Pokud mají dva nebo více hráčů snížili stejné množství bodů, pak je ocenění uděleno tomu který získal nejvíce zkušeností v bitvě.

 

Ocelová zeď (Steel wall)

Uděluje se za obdržení nejvíce zásahů od nepřítele v porovnání s ostatními hráči z týmu (minimálně 11), které udělali potenciálně škodu za minimálně 1,000 HP. Toto ocenění je udělano bez ohledu na to, zda hráč bitvu přežije nebo ne. Pokud mají dva nebo více hráčů stejné množství zásahů, ocenění získá ten který v bitvě utrpěl větší poškození. Pokud je množství poškození stejné, pak ocenění obdrží ten který v bitvě získal více zkušeností.

 

Spojenec (Confederate)

Získej více asistencí než ostatní hráči v tvém týmu (alepoň 6). Asistence jsou udělovány za poškození nepřátelského vozidla, které je následně zničeno jiným hráčem. Pokud dva nebo více hráčů mají stejné množství asistencí, ocenění je uděleno hráči s větším množstvím zkušeností.

 

Průzkumník (Scout)

Uděluje se za odhalení více nepřátelských tanků a samohyných děl než kdokoliv jiný z tvého týmu (alespoň 9). Pokud dva nebo více hráčů objeví stejné množství nepřátelských jednotek, ocenění je uděleno hráči s více získanými zkušenostmi.

 

Hlídka

Pomožte vašemu týmu poškodit minimálně 6 nepřátelských vozidel tím, že je objevíte. V případě, že dva nebo více hráčů má detektováno a zničeno stejný počet nepřátelských vozidel, nebo pokud dva nebo více hráčů detektují stejné vozidlo, uděluje se ocenéní tomu hráči, který získal v aktuální bitvě více zkušeností.

 

Medaile z bitvy v četě

 

Bratři ve zbrani

Každý člen čety musí zničit minimálně 3 nepřátelská vozidla a přežít. Ocenění obdrží všichni členové čety.

 

Zásadní přínos

Četa musí zničit minimálně 12 nepřátelských vozidel. Ocenění obdrží všichni členové čety.